Już 17 maja 2026 roku spotkamy się podczas Marszobiegu Trzech Dzielnic – wyjątkowego wydarzenia rekreacyjno-sportowego, które łączy ruch, zdrowie, rodzinną atmosferę i wspólne spędzanie czasu. Celem wydarzenia jest popularyzowanie biegania jako dostępnej formy aktywności, integracja rodzin oraz promocja zdrowego stylu życia wśród mieszkańców i mieszkanek Krakowa.
W poniedziałek 11 maja 2026 r. o godz. 18.00 w hali „Prądniczanki” odbędzie się Ławka Dialogu z Prezydentem Miasta Krakowa Aleksandrem Miszalskim. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu oraz do lektury rozmowy z Prezydentem, opublikowanej w „Biuletynie Rady Dzielnicy III” nr 1/2026.
Już w sobotę, 9 maja, mieszkańcy Krakowa podczas Sąsiedzkiego Pikniku Konsultacyjnego, który łączy dobrą zabawę i poważną rozmowę o przyszłości zielonych terenów miasta, będą mogli się wypowiedzieć na temat przyszłości Błoń Prądnickich.
Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza mieszkanki dzielnicy do udziału w bezpłatnych zajęciach boksu, które odbędą się w sobotę, 9 maja 2026 r. o godz. 10:30 na Błoniach Prądnickich (ul. Dobrego Pastrza 121).
Zapraszamy wszystkich mieszkańców na otwarte spotkanie z Prezydentem Miasta Krakowa Aleksandrem Miszalskim.