Kino plenerowe w Centrum Młodzieży

Kino plenerowe w ogrodzie Centrum Młodzieży

Centrum Młodzieży wraz z kinem Paradox zapraszają na plenerowe pokazy filmowe.

Do 31 sierpnia o godz. 20:30 w ogrodzie Centrum Młodzieży wyświetlone zostaną produkcje, których motywem przewodnim jest lato.Ostatni tydzień lata w ogrodzie przy ulicy Krupniczej 38 upłynie pod hasłem filmów z różnych części świata.

Wstęp wolny!

Szczegóły: http://www.facebook.com/events/1276981785986357/

Projekt realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego (edycja 2019). Na pokazy zaprasza Centrum Młodzieży i Kino Paradox.

Dzielnica
Edukacja
Bezpieczeństwo
Budżet Obywatelski
Infrastruktura
Kultura
Tereny zielone
Sport i rekreacja