ZARZĄD RADY DZIELNICY

...

pazurkiewiczaniela@gmail.com

Dyżur:
środa - godzina 17:00 - 18:00

Rejon:
Aliny2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36
Antyczna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 18A, 20, 20A, 22, 24, 26
Bachledy 4
Balladyny 2, 4, 6
Brzechwy 1, 1A, 3, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22A, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37
Dobrego Pasterza 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 203A, 203B, 203C, 203D, 205, 207, 207A, 207B, 207F, 207L
Harnasiów 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Janosika 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Krzesławicka 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 11, 21
Liryczna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10
Marchołta 1, 3, 3A, 5, 7, 10, 12, 28, 30, 32, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55A
Nikifora 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6
Pana Cogito 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 20
Reduta 22, 24, 25, 26A, 26B, 26C, 29, 31, 34, 36, 38
Rozrywka 1, 11, 15, 17, 22, 24, 26, 45, 55
Sabały 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 70
Słoneckiego 4, 4E, 4F, 6
Strzelców 14, 16



- Specjalista do spraw administracji w firmie znajdującej się na terenie Dzielnicy III

- Od dwóch kadencji reprezentuje mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej Pracowników Nauki w radzie nadzorczej, najpierw jako wiceprzewodnicząca, a obecnie jako sekretarz

- Mieszkańcy jej okręgu wyborczego pięciokrotnie obdarzyli ją swoim zaufaniem

- Dwukrotnie była członkiem Zarządu Dzielnicy III, a potem przewodniczącą Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych, a także Komisji Edukacji

- Obecnie jest przewodniczącą Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony

...

mateusz.drozdz@onet.pl

Dyżur:
Czwartek, godzina 17:00 - 18:00 ( jednoosobowe dyżury wymienne z innymi członkami Zarządu )

Rejon:
Kantora 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7
Ładna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29
Meissnera 32, 34, 36, 38, 38A, 40, 42, 44, 46, 48
Mogilska 114, 116, 118, 120, 122
Ogrodnicza 3, 4, 4A, 5, 5A, 6, 6A, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Ostatnia 1, 1B, 1C, 1D, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 2H, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 16A, 17, 18, 19, 20, 20A, 21, 22, 24
Szkółkowa 1A, 3A, 4, 5, 6, 8
Śliczna 1, 3, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 30A, 30B, 30C, 32, 32A, 32B, 32C, 34A, 34B, 36



- absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego

- pracownik Urzędu Miasta Krakowa

- publicysta historyczny w krakowskich i małopolskich mediach

- radny Dzielnicy III od 2006 r.

- żonaty, tata Ali

...

maciejkalemba@gmail.com

Dyżur:
w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach 17:00 - 18:00 w Integracyjnym Klubie Kultury Olsza przy ul. Stanisława ze Skalbmierza 7 (budynek dawnej Szkoły Podstawowej nr 96)

Rejon:
Brogi 32, 34, 36, 40, 40A, 46, 48, 50, 52, 54
Lublańska 22, 24
Malawskiego 4, 6, 8, 10, 10A, 10B, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50A, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66
Miechowity 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 17A, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 21, 21A
Młyńska 11
Stanisława ze Skalbmierza 7



- Wychowanek Szkoły Podstawowej nr 96 na ul. Stanisława ze Skalbmierza, absolwent Akademii Pedagogicznej im. KEN

- Specjalista w zakresie Funduszy Europejskich

- Radny Dzielnicy III od 2011 r.

- Prywatnie szczęśliwie żonaty

- Pasjonat piłki nożnej i historii

...

piotrek.moskala@poczta.fm

Dyżur:
Czwartek, godzina 17:00 - 18:00 ( jednoosobowe dyżury wymienne z innymi członkami Zarządu )

Rejon:
Bajana 4, 5, 6, 8, 19, 29A, 29B, 31
Chałupnika 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 12, 12A, 12B, 12C, 12D, 12E, 12F, 13, 14, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 45, 47, 47A, 49;
Kajty 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9
Krzywoń 2, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
Majowa 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 11
Meissnera 4, 6, 20, 24, 28
Nieznana 1, 2, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Pilotów 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51
Podmiejska 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 13A, 14, 14A, 15, 15A, 15B, 16, 16A, 17, 17A, 17B, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26
Raciborskiego 4, 6, 6A, 6B, 6C, 8, 8A, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 8I, 9, 10, 10A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19
Rozmarynowa 1, 1B, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30
Startowa 1, 5, 130, 169
Swojska 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 16A, 17, 21, 21A, 25
Widna 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 13B, 13C, 14, 15, 15A, 16, 17A, 17B, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 28A, 29, 30, 30A, 32, 36, 36A, 38, 40
Wiejska 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 19, 20, 21
Żwirki i Wigury 1, 3, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 31A, 32, 33, 33A, 35, 36, 40



- Ma 34 lata

- Radny Dzielnicy III od 2011 r., w obecnej kadencji członek Zarządu Dzielnicy III

- Absolwent Uniwersytetu Rolniczego, w 2012 r. obronił rozprawę doktorską dotyczącą zarządzania transferem technologii w jednostkach badawczo-rozwojowych

- Pracuje w Instytucie Zootechniki PIB, gdzie zajmuje się pozyskiwaniem i realizacją projektów z funduszy UE

- Jest żonaty, szczęśliwy tata Mai i Kuby

...

danielwisniowski1@wp.pl

Dyżur:
W każdy trzeci czwartek miesiąca w godz. 17:00 - 18:00

Rejon:
Białych Brzóz 5, 5A, 7, 9
Chlebowa 1, 4, 6, 8, 10, 16
Ciołkowskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Combrowa 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 7, 9
Dobrego Pasterza 1, 4, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 19, 19A, 20, 21, 21A, 23, 23B, 24, 25A, 26, 27, 27A, 28, 29, 30, 30A, 31, 31A, 31B, 31C, 32, 34, 35, 36, 36A, 36B, 36C, 37, 37A, 37B, 39, 40, 41, 43, 44, 44A, 45, 47, 48, 49, 49A, 50, 51, 51A, 52, 53, 54, 55, 56, 62, 64, 66, 68, 68A, 72, 74, 87, 91, 93, 95, 95A, 99, 99A, 99B, 99C, 99D, 99E, 101, 109, 109A, 117, 117A, 119, 119A
Dominikanów 2, 8, 10, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 28B, 30, 31, 32
Jasnorzewskiej 5, 5A
Jezuitów 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 21
Kaczary 1, 1A, 1B, 3, 5, 5A, 5B, 7, 9
Lublańska 11, 11A
Nabielaka 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24
Naczelna 1, 3, 5, 7, 7A, 9, 12, 17, 19, 21, 23, 23B, 25, 27, 31
Nad Strugą 7, 7A, 17
Ostroroga 1, 2, 3, 7
Rezedowa 1, 2, 3, 4, 31
Rokitniańska 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
Szklana 3, 4, 5, 6, 8
Św. Andrzeja Boboli 1, 2, 7, 8, 9
Woronicza 3, 3A, 3B, 5A, 5B, 7, 10, 12, 13, 14, 14A, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38



- Politolog, psycholog w zarządzaniu

- Radny Dzielnicy III od 2011 r.

- Członek Rady Społecznej Małopolskiego Ośrodka Medycyny Pracy

- Dyrektor placówki jednego z wiodących banków w Polsce

- Miłośnik dalekich podróży, czynnie gra w squasha i tańczy salsę kubańską