SKŁAD RADY DZIELNICY

...

pazurkiewiczaniela@gmail.com

Dyżur:
środa - godzina 17:00 - 18:00

Rejon:
Aliny2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36
Antyczna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 18A, 20, 20A, 22, 24, 26
Bachledy 4
Balladyny 2, 4, 6
Brzechwy 1, 1A, 3, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22A, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37
Dobrego Pasterza 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 203A, 203B, 203C, 203D, 205, 207, 207A, 207B, 207F, 207L
Harnasiów 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Janosika 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Krzesławicka 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 11, 21
Liryczna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10
Marchołta 1, 3, 3A, 5, 7, 10, 12, 28, 30, 32, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55A
Nikifora 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6
Pana Cogito 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 20
Reduta 22, 24, 25, 26A, 26B, 26C, 29, 31, 34, 36, 38
Rozrywka 1, 11, 15, 17, 22, 24, 26, 45, 55
Sabały 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 70
Słoneckiego 4, 4E, 4F, 6
Strzelców 14, 16



- Specjalista do spraw administracji w firmie znajdującej się na terenie Dzielnicy III

- Od dwóch kadencji reprezentuje mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej Pracowników Nauki w radzie nadzorczej, najpierw jako wiceprzewodnicząca, a obecnie jako sekretarz

- Mieszkańcy jej okręgu wyborczego pięciokrotnie obdarzyli ją swoim zaufaniem

- Dwukrotnie była członkiem Zarządu Dzielnicy III, a potem przewodniczącą Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych, a także Komisji Edukacji

- Obecnie jest przewodniczącą Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony

...

mateusz.drozdz@onet.pl

Dyżur:
Czwartek, godzina 17:00 - 18:00 ( jednoosobowe dyżury wymienne z innymi członkami Zarządu )

Rejon:
Kantora 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7
Ładna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29
Meissnera 32, 34, 36, 38, 38A, 40, 42, 44, 46, 48
Mogilska 114, 116, 118, 120, 122
Ogrodnicza 3, 4, 4A, 5, 5A, 6, 6A, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Ostatnia 1, 1B, 1C, 1D, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 2H, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 16A, 17, 18, 19, 20, 20A, 21, 22, 24
Szkółkowa 1A, 3A, 4, 5, 6, 8
Śliczna 1, 3, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 30A, 30B, 30C, 32, 32A, 32B, 32C, 34A, 34B, 36



- absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego

- pracownik Urzędu Miasta Krakowa

- publicysta historyczny w krakowskich i małopolskich mediach

- radny Dzielnicy III od 2006 r.

- żonaty, tata Ali

...

piotrek.moskala@poczta.fm

Dyżur:
Czwartek, godzina 17:00 - 18:00 ( jednoosobowe dyżury wymienne z innymi członkami Zarządu )

Rejon:
Bajana 4, 5, 6, 8, 19, 29A, 29B, 31
Chałupnika 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 12, 12A, 12B, 12C, 12D, 12E, 12F, 13, 14, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 45, 47, 47A, 49;
Kajty 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9
Krzywoń 2, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
Majowa 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 11
Meissnera 4, 6, 20, 24, 28
Nieznana 1, 2, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Pilotów 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51
Podmiejska 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 13A, 14, 14A, 15, 15A, 15B, 16, 16A, 17, 17A, 17B, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26
Raciborskiego 4, 6, 6A, 6B, 6C, 8, 8A, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 8I, 9, 10, 10A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19
Rozmarynowa 1, 1B, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30
Startowa 1, 5, 130, 169
Swojska 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 16A, 17, 21, 21A, 25
Widna 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 13B, 13C, 14, 15, 15A, 16, 17A, 17B, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 28A, 29, 30, 30A, 32, 36, 36A, 38, 40
Wiejska 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 19, 20, 21
Żwirki i Wigury 1, 3, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 31A, 32, 33, 33A, 35, 36, 40



- Ma 34 lata

- Radny Dzielnicy III od 2011 r., w obecnej kadencji członek Zarządu Dzielnicy III

- Absolwent Uniwersytetu Rolniczego, w 2012 r. obronił rozprawę doktorską dotyczącą zarządzania transferem technologii w jednostkach badawczo-rozwojowych

- Pracuje w Instytucie Zootechniki PIB, gdzie zajmuje się pozyskiwaniem i realizacją projektów z funduszy UE

- Jest żonaty, szczęśliwy tata Mai i Kuby

...

maciejkalemba@gmail.com

Dyżur:
w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach 17:00 - 18:00 w Integracyjnym Klubie Kultury Olsza przy ul. Stanisława ze Skalbmierza 7 (budynek dawnej Szkoły Podstawowej nr 96)

Rejon:
Brogi 32, 34, 36, 40, 40A, 46, 48, 50, 52, 54
Lublańska 22, 24
Malawskiego 4, 6, 8, 10, 10A, 10B, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50A, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66
Miechowity 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 17A, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 21, 21A
Młyńska 11
Stanisława ze Skalbmierza 7



- Wychowanek Szkoły Podstawowej nr 96 na ul. Stanisława ze Skalbmierza, absolwent Akademii Pedagogicznej im. KEN

- Specjalista w zakresie Funduszy Europejskich

- Radny Dzielnicy III od 2011 r.

- Prywatnie szczęśliwie żonaty

- Pasjonat piłki nożnej i historii

...

dominikjaskowiec@interia.pl

Dyżur:
Brak dyżurów

Rejon:
Al. 29 Listopada 52, 90, 92, 94, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 114A, 114B, 114C, 118, 121, 122, 124, 124A, 125, 126, 130, 133, 135, 137, 142, 144, 145, 146, 148, 154; Łepkowskiego 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Na Barciach 3, 4, 6, 12, 14, 16
Nuszkiewicza 4, 6, 12, 14, 19
Pocieszka 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 11A, 15, 17
Powstańców 26
Rybianka 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12



- Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa, przewodniczący Komisji ds. Dialogu Społecznego RMK

- Radny Dzielnicy III od 2002 r., przewodniczący Rady Dzielnicy III w kadencji 2006-2010

- Magister politologii, doktorant, pracownik Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli

- Członek honorowy KS Prądniczanka

- Żonaty

- Interesuje się historią, geografią i ogrodnictwem

...

danielwisniowski1@wp.pl

Dyżur:
W każdy trzeci czwartek miesiąca w godz. 17:00 - 18:00

Rejon:
Białych Brzóz 5, 5A, 7, 9
Chlebowa 1, 4, 6, 8, 10, 16
Ciołkowskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Combrowa 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 7, 9
Dobrego Pasterza 1, 4, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 19, 19A, 20, 21, 21A, 23, 23B, 24, 25A, 26, 27, 27A, 28, 29, 30, 30A, 31, 31A, 31B, 31C, 32, 34, 35, 36, 36A, 36B, 36C, 37, 37A, 37B, 39, 40, 41, 43, 44, 44A, 45, 47, 48, 49, 49A, 50, 51, 51A, 52, 53, 54, 55, 56, 62, 64, 66, 68, 68A, 72, 74, 87, 91, 93, 95, 95A, 99, 99A, 99B, 99C, 99D, 99E, 101, 109, 109A, 117, 117A, 119, 119A
Dominikanów 2, 8, 10, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 28B, 30, 31, 32
Jasnorzewskiej 5, 5A
Jezuitów 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 21
Kaczary 1, 1A, 1B, 3, 5, 5A, 5B, 7, 9
Lublańska 11, 11A
Nabielaka 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24
Naczelna 1, 3, 5, 7, 7A, 9, 12, 17, 19, 21, 23, 23B, 25, 27, 31
Nad Strugą 7, 7A, 17
Ostroroga 1, 2, 3, 7
Rezedowa 1, 2, 3, 4, 31
Rokitniańska 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
Szklana 3, 4, 5, 6, 8
Św. Andrzeja Boboli 1, 2, 7, 8, 9
Woronicza 3, 3A, 3B, 5A, 5B, 7, 10, 12, 13, 14, 14A, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38



- Politolog, psycholog w zarządzaniu

- Radny Dzielnicy III od 2011 r.

- Członek Rady Społecznej Małopolskiego Ośrodka Medycyny Pracy

- Dyrektor placówki jednego z wiodących banków w Polsce

- Miłośnik dalekich podróży, czynnie gra w squasha i tańczy salsę kubańską

...

s.skrzynski@poczta.fm

Dyżur:
Każdy pierwszy poniedziałek miesiąca

Rejon:
Al. Gen. Bora-Komorowskiego 9, 9A, 11, 15, 15A, 15B, 17, 21, 23, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 27, 31, 33
Balladyny 8, 12
Dobrego Pasterza 116, 116A, 116B, 118, 118A, 118B, 118C, 118D, 120, 120A, 122, 122A, 122B, 122C, 125, 127, 127A, 129
Kwartowa 1, 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 26, 28
Lublańska 34, 38
Słoneckiego 1, 3, 5, 5A, 9
Strzelców 2, 4, 4A, 6, 6A



- Absolwent Wydziału Prawa UJ, mgr administracji

- Radny Dzielnicy III w latach 1994-1998, 2002-2006 i od 2011 r

- Interesuje się sportem, lubi podróżować i zwiedzać miejsca, gdzie przebywa

...

Dyżur:
Brak dyżurów

Rejon:
Bitschana 2, 4, 6, 8
Boznańskiej 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Dobrego Pasterza 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112A, 114, 114A
Dziedzica 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Kazimierza Odnowiciela 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 10, 12, 14
Olszecka 15, 15A, 17, 18, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, 35, 37A, 37B, 39, 39A, 41
Promienistych 2, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11



- Radny Dzielnicy III od 1998 r.

- inżynier mechanik, obecnie na emeryturze

...

k.manikowska@o2.pl

Dyżur:
Brak Dyżurów

Rejon:
Powstańców 28, 30, 30A, 30B, 30C, 30D, 30E, 32, 32A, 32B, 32C, 34
Strzelców 5, 5A, 5B, 5C, 7, 7A, 7B, 7C, 9, 9A, 9B



- Międzynarodowy trener i konsultant zarządzania, od ponad 6 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu zarządzania oraz doradztwem strategicznym

- Radna Dzielnicy III od 2002 r. - Przewodnicząca Komisji Praworządności i Bezpieczeństwa Publicznego, członek Komisji Ochrony Środowiska i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi - Twórca Akademii Seniora - programu aktywizującego osoby starsze zamieszkałe w Dzielnicy III

...

Agnieszka.jasiowka@onet.eu

501-769-787

Dyżur:
Pełni dyżury po uzgodnieniu.

Rejon:
Powstańców 34A
Reduta 3C, 3G, 5, 6, 7, 9, 9A, 11, 11A
Strzelców 11, 17, 18, 19, 19A, 21, 23



- Radna Dzielnicy III od 2002 r.

- Przewodnicząca Komisji Edukacji i członek Komisji Sportu

- mgr ekonomii, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego oraz studiów podyplomowych na Politechnice Krakowskiej

- Ekspert z dziedziny realizacji procesu inwestycyjnego w obszarze nieruchomości komercyjnych, specjalista z zakresu due diligance oraz zamówień publicznych, licencjonowany zarządca nieruchomości

- Działacz Stowarzyszenia Forum Prądnik Czerwony

- Uprawia turystykę górską i narciarstwo, interesuje się historią starożytną, literaturą angielską i ekonomią

...

pietrekg@poczta.fm

Dyżur:
brak dyżurów

Rejon:
Liliowa 40A, 42, 44, 64
Powstańców 3, 4, 7, 14, 17, 19, 20, 23, 23A, 23B, 25, 25A, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45A, 46, 46A, 48, 50, 52, 52A, 53, 59, 59A, 61, 63, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 113, 115, 115A
Strzelców 15, 15A, 15B, 17A, 26, 28



- Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego, ekonomista

- Członek Komisji: Praworządności i Bezpieczeństwa Publicznego; Edukacji; Zagospodarowania Przestrzennego, Infrastruktury Komunalnej i Budownictwa;

- Radny Dzielnicy III od 1998

...

rafal.mis@gazeta.pl

Dyżur:
Brak dyżurów

Rejon:
Łepkowskiego 2, 3, 4, 5, 7
Łuszczkiewicza 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24
Majora 1, 3, 5, 5A, 5B, 7, 9, 12A, 14, 14A, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60
Nuszkiewicza 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Sudolska 3, 7, 7A, 16, 22, 24, 26, 28, 30



- inżynier

- radny Dzielnicy III od 2006 r.

- w latach 2011-2013 przewodniczący Dzielnicy III

- członek Rady Nadzorczej BSM "Inwestycja"

- pasjonuje się motocyklami i książkami oraz słucha muzyki bluesowej

...

rada.dzielnicy.kinga.krok@wp.pl

Dyżur:
Brak dyżurów

Rejon:
Al. 29 Listopada 41, 41A, 41B, 41C, 42B, 42C, 43B, 44A, 44B, 44C, 45A, 45B, 45C, 45D, 46, 47, 47B, 48, 48A, 48B, 48C, 50, 54, 56, 56A, 56B, 58, 59, 65, 65A, 69, 70, 75, 77, 81, 83, 85
Czerwona 3
Duchacka 2, 3, 14, 17
Fertnera 1
Gen Prądzyńskiego 1, 6, 8, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19
Klemensiewicza 3, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 6, 8, 10, 12, 14
Sadowa 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11
Wileńska 2A, 3, 4, 5, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 9, 9A, 9B, 9C, 22, 24
Wiśniowa 2, 3, 8, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 14, 16, 18, 20
Zaułek Wileński 1, 3, 5, 7
Żmujdzka 3, 4, 4A, 5, 6A, 6B, 7, 8, 9, 9A, 10, 10A, 10B, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 19, 21, 23



- Ma 21 lat, jest studentką Uniwersytetu Ekonomicznego

- Jest to jej pierwsza kadencja

- Jest członkiem Komisji Ochrony Środowiska i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

- Większość jej zainteresowań jest związana ze sportem, dlatego też spełnia się będąc przewodniczącą Komisji Sportu i Rekreacji

...

malgorzata.janiec@gmail.com

605-357-489

Dyżur:
Brak dyżurów

Rejon:
Akacjowa 3, 5
Al. Gen. Bora-Komorowskiego 4, 6
Dzielskiego 1, 2, 4, 6, 6A, 6B, 6C, 8, 8A, 10, 12, 14
Księży Pijarów , 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12
Młyńska 2, 4, 6, 6A, 8, 10, 12, 14
Młyńska Boczna 3, 4, 5, 7, 9
Sadzawki 1, 4, 5, 6



- W Radzie Dzielnicy III Prądnik Czerwony działa od 20 lat

- Z zawodu ekonomista, obecnie na emeryturze

- Urodzona społeczniczka, szczególną troską otacza seniorów;

...

Dyżur:
W każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach 15.00 - 17.00 do siedziby Programu Aktywności Lokalnej „Ugorek” przy ul. Ugorek 1

Rejon:
Al. Jana Pawła II 10, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68
Czyżyńska 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19
Janickiego 1, 1A, 3, 4, 6
Łąkowa 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 23A, 25, 27, 27A, 29, 31
Meissnera 17, 21, 33, 35, 37
Mogilska 115, 121, 121A, 121B, 121C, 121D, 121E, 121F, 121G, 121H, 121J, 121K, 123
Nieduża 2, 4
Szenwalda 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Ugorek 1, 1A, 2, 3
Ułanów 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38A, 40A, 42, 44A, 44B, 46, 48



- Radny od 2014 r.

- Miłośnik teatru

...

dwicher@poczta.fm

Dyżur:
Brak dyżurów

Rejon:
Fiołkowa 4, 6, 8, 10, 12
Meissnera 5
Pilotów 59, 61, 63, 65, 67, 67A, 67B, 69, 71, 71B, 73, 73A, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 95, 97
Pszona 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 41
Ułanów 50, 50A, 52, 54, 54A, 56, 58, 60, 62, 64, 64A, 64B, 64C, 66, 68, 70, 72, 72A, 74, 76, 78, 80
Wysoka 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11



- Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego, politolog

- Członek komisji: Zdrowia i Spraw Społecznych; Edukacji; Zagospodarowania Przestrzennego, Infrastruktury Komunalnej i Budownictwa

- Od urodzenia mieszka w Rakowicach

- Pracuje jako archiwista

- radny Dzielnicy III od 2010 r.

...

wanda.zasada@interia.pl

787-611-936

Dyżur:
Brak dyżurów

Rejon:
Akacjowa 8, 10, 12
Cieślewskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Pilotów 22, 24, 26, 28, 62
Seniorów Lotnictwa 5, 10, 10A
Spadochroniarzy 1, 2
Ułanów 25, 29, 29A, 33, 35, 37, 39, 41, 45



- Motto życiowe: „Bóg, Honor, Ojczyzna”

- W Radzie Dzielnicy III pierwsza kadencja

- Przepracowała 40 lat jako ekonomista, na emeryturze cały czas poświęca sprawom charytatywnym i społecznym

- Interesuje się sportem (piłka ręczna i siatkówka), uprawiała wyczynowo piłkę ręczną

...

piomaj@gmail.com

507 367 659

Dyżur:
Brak dyżurów

Rejon:
Błękitna 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10A, 11, 15
Brogi 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 8, 8A, 8B, 8 C, 9, 10, 10A, 10B, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 14B, 15, 16, 16A, 17, 19, 21, 26, 26A, 27, 31, 35, 37, 37B, 39, 41, 43, 45, 45A, 45B, 47, 47A, 49, 51, 53, 55
Czerwonego Prądnika 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 4, 6, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37
Gdańska 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18A, 20, 22, 24, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 41A, 43, 48B
Nadrzeczna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8
Pogodna 1, 1A, 2, 3, 5, 7
Radomska 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 30, 32, 34, 36
Trębacza 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
Żułowska 2, 3, 5, 6, 7, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18B, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40A, 41, 43A, 43B, 45, 47, 49, 51, 51A, 53



- Ma 42 lata

- w samorządzie nieprzerwanie od 2002 roku

- interesuje się sportem, turystyką i historią Polski

...

wantuch@wp.pl

600-479-771

Dyżur:
Brak dyżurów

Rejon:
Bosaków 2, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 30, 30A, 30B, 32
Celarowska 4, 12A, 14A, 16, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 25, 26A, 27, 28, 30, 32
Czereśniowa 1, 2A, 3, 3A, 4A, 5
Lublańska 14, 16, 16A, 20
Olsztyńska 1, 2, 2A, 4, 6, 8, 14
Środkowa 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 11, 12, 18, 22
Turkusowa 3, 5
Żytnia 7, 8, 9, 11, 13, 13A, 15, 17



- Radny Dzielnicy III od 2011 r. (z półroczną przerwą)

- Najważniejsze zadania dla niego to walka ze smogiem w naszej Dzielnicy, projekt Angielski 5 Razy w Tygodniu oraz monitoring

www.facebook.com/lukasz.wantuch

...

pawel.wojcik8@gmail.com

Dyżur:
Wtorek, w godzinach 17:00 - 18:00

Rejon:
Bohaterów Wietnamu 1, 3, 4, 5
Dobra 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17
Jaśminowa 3, 3A, 4, 4A, 4B, 5, 5A, 5B, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 14, 15, 16, 17, 18
Kanonierów 2, 4, 6, 7, 7A, 8, 9, 11, 13, 15, 18, 26, 32
Miechowity 8, 10
Mieszka I 1A, 1B, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 4B, 5, 6, 7A, 7B, 7C, 8, 9, 9A, 9B, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 14B, 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 25A, 25B, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 35A, 37, 37A, 39, 39A, 41, 41A
Młyńska 5, 7, 9
Partyzantów 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 9A, 9B, 9C, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21
Piękna 1, 3, 5
Pilotów 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 4, 4B, 4C, 6A, 10
Ptasia 2, 2A, 4A, 4B, 6, 8, 12, 14, 18, 19, 20
Saperów 1, 1A, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14
Sokołowskiego 2, 3, 5A, 5B, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 19, 21, 23, 23A, 24, 25A, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 36A, 38
Stanisława ze Skalbmierza 5, 8, 10, 12
Szwoleżerów 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28
Wieniawskiego 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 26, 27, 28, 28A, 28B, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40A, 41, 42, 43, 44, 44A, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54A, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66



- Absolwent AGH, mgr inż. technologii chemicznej

- Mieszka na os. Olsza II

- Radny Dzielnicy III od 2006 r.

- uczestnik Forum Rehabilitacji Osiedli Olsza II i Ugorek oraz projektów Future City Game i Active Citizens

- współpracuje z Polskim Towarzystwem Kulturalnym

- uczestnik Rowerowej Masy Krytycznej

- miłośnik gór

...

Dyżur:
Brak dyżurów

Rejon:
Fiołkowa 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 149
Ugorek 4, 8, 10, 10A, 10B, 10C, 12, 14, 16, 18, 20
Włodkowica 1, 2, 3, 4, 4B, 5, 6, 7, 8

- doktor inżynier, pracownik Instytutu Pojazdów Samochodowych i Silników Spalinowych Politechniki Krakowskiej

- radny Dzielnicy III od 2002 r.

- mieszkaniec Ugorka

- przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, członek Komisji Promocji, Informacji i Łączności z Mieszkańcami

- miłośnik Lanckorony