AKTUALNOŚCI

Wypożyczaj i czytaj nie tylko książki tradycyjne, ale i e-booki!

...

Pociąg się spóźnia? Kolejka do lekarza nie ma końca? Nie możesz doczekać się najnowszej powieści ulubionego autora? Skończyłeś czytać świetną książkę, a następny tom jest wypożyczony? Jesteś miłośnikiem książek tradycyjnych, ale walizka na wakacje dawno przekroczyła limit wagi? Krowoderska, Nowohucka, Podgórska i Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie proponują nowe rozwiązanie. Dzięki specjalnej dotacji Organizatora biblioteki publiczne wykupiły dla swoich użytkowników dostęp do elektronicznego zasobu e-booków Legimi. Wystarczy odwiedzić ulubioną filię biblioteczną i pobrać od bibliotekarza bezpłatny kod dostępu. Po zarejestrowaniu się na stronie www.legimi.pl/bibliotekakrakow/ i wpisaniu kodu zyskamy dostęp do ponad 16 000 książek. W ofercie Legimi znajdziemy zarówno arcydzieła literatury światowej, jak i najnowsze bestsellery dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kod dostępu pozwala na korzystanie z zasobu na dwóch dowolnie wybranych urządzeniach: e-czytniku, smartfonie, tablecie lub komputerze. Bibliotekarze poinstruują, jak pobrać aplikację Legimi i bezpłatnie korzystać z tysięcy książek! Niezdecydowanym, czy książka elektroniczna to coś dla nich, Biblioteki oferują również możliwość wypożyczenia e-czytnika. Aktualnie urządzenie można wypożyczyć w Podgórskiej Bibliotece Publicznej w Krakowie, natomiast od przyszłego roku w wybranych filiach bibliotecznych na terenie Krakowa. Regulamin wypożyczania czytnika jest dostępny na stronie www.biblioteka.podgorska.krakow.pl.

 • Życzenia

  Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia napełni nasze serca radością i pokojem, abyśmy mieli w sobie mnóstwo ciepła do drugiego człowieka, wiele siły (...)
 • Spotkanie informacyjne w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Olsza

  Dominik Jaśkowiec, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa zaprasza na Spotkanie informacyjne w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Olsza (...)
 • Sesja XXVI - 13.12.2016

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszakańców na XXVI sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 13.12.2016 o godzinie 17.00 p(...)
 • Dyżury Prawne

  Z przykrością zawiadamiamy, iż dyżury prawne w dniach 14 i 21 grudnia zostały odwołane. Zapraszamy już w styczniu. Za utrudnienia przepraszamy.
 • Dzielnica III - Krok po Kroku

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają na cykl spacerów z przewodnikiem. 11 grudnia 2016 - Rakowice
 • Dzielnica III - Krok po Kroku

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają na cykl spacerów z przewodnikiem. 10 grudnia 2016 - Kościół Dobrego Pasterza(...)
 • Szkoła baletowa w Krakowie

  Szkoła Baletowa w Krakowie zaprasza na Baletowe Mikołajki 10.12.2016 w godzinach 11-16, ul.Łąkowa 31 ( wejście na tyłach budynku szkoły ). Wstęp bezpłatny(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.