AKTUALNOŚCI

Spotkanie profilaktyczne „Bądź sprytniejszy od oszusta”

...

Komisariat III Policji w Krakowie zaprasza na spotkanie profilaktyczne „Bądź sprytniejszy od oszusta” dotyczące wyłudzeń pieniędzy od osób starszych tzw. metodą na wnuczka / policjanta, które odbędzie się w czwartek 14 listopada o godz. 19:30 w auli parafii św. Jana Chrzciciela przy ul. Dobrego Pasterza 117.

 • Konsultacje społeczne

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców ulic Aliny, Klimka Bachledy, Balladyny, Jana Brzechwy, Harnasiów, Janosika, Lir(...)
 • Spacer kulturalno-historyczny „Rakowice - pogrzebana wieś”

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony oraz Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zapraszają na ostatni z cyklu spacerów kulturalno-historycznych z przewodn(...)
 • Turniej Mikołajkowy w Bilarda dla Seniorów

  Fundacja „Senior Plus” zaprasza seniorów na Turniej Mikołajkowy w Bilarda dla Seniorów, który odbędzie się w czwartek 28 listopada o godz. 11:00 w Centrum Sportu TCF(...)
 • Pogrzeb ks. Grzegorza Cekiery

  W wieku 79 lat w piątek 15 listopada po długiej chorobie zmarł budowniczy kościoła św. Jana Chrzciciela i wieloletni emerytowany proboszcz parafii świętojańskiej na (...)
 • BIULETYN WYDANIE 03/2019

  Zarząd i Rada Dzielnicy III serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do lektury nowego numeru Biuletynu Biuletyn Wersja PDF > (...)
 • Spacer nad Sudołem Dominikańskim - Drugie Życie Drzew

  Ponoć wszystko ma swój początek i koniec. Czy na pewno? Może przyroda ma nam w tej kwestii coś do powiedzenia? Przewodnikiem naszego spaceru zostanie drzewo, które o(...)
 • Festiwal Gier Logicznych

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102, Polskie Towarzystwo Kulturalne Oddział w Krakowie wspólnie z Pełnomocnik Prez(...)
 • Wędrówki wawelskich skarbów przez Prądnik

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony oraz Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zapraszają na cykl spacerów kulturalno-historycznych z przewodnikiem. Najb(...)
 • Sesja XIII - 12.11.2019 r.

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na XIII sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 12.11.2019 r. o godzinie 18.00(...)
 • Cykl spacerów kulturalno-historycznych z przewodnikiem

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony oraz Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zapraszają na cykl spacerów kulturalno-historycznych z przewodnikiem. Naj(...)
 • Darmowe dyżury prawne

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza na darmowe dyżury prawne, które odbywają się w drugi czwartek miesiąca. W czwartek 14 listopada 2019 r. w godz. 14-17(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF