AKTUALNOŚCI

Rekrutacja do MDK

...

Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 100 i 102 rozpoczął rekrutację na zajęcia w roku szkolnym 2020/21. W związku z trwającą pandemią i wynikającymi z niej ograniczeniami, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i pracowników naszej placówki wprowadzamy zasady, które ułatwią Państwu składanie wniosków i kontakt z nami.

Wnioski rekrutacyjne przyjmujemy w terminie do 26 czerwca 2020 roku. Druki wniosków dostępne są:

• wersja elektroniczna – na stronie internetowej: mdkna102.krakow.pl w zakładce „Zapisy”,
• wersja papierowa – w budynku nr 100 na parterze obok portierni.
Składanie wniosków:
• wersja elektroniczna – wypełniony i zeskanowany lub wypełniony na komputerze formularz wniosku należy przesłać na adres e-mail: rekrutacjamdk@gmail.com,
• wersja papierowa – formularz wniosku (wypełniony drukowanymi literami) należy dostarczyć osobiście i włożyć do skrzynki z napisem „Wnioski” na parterze budynku nr 100 (placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00).

Kandydaci na zajęcia języka angielskiego od klasy drugiej szkoły podstawowej, którzy złożą wnioski, proszeni są o uzgodnienie terminu rozmowy, celem określenia stopnia zaawansowania językowego. Nauczyciele prowadzący zajęcia będą się kontaktować z opiekunami, żeby ustalić dogodną i bezpieczną formę przeprowadzenia rozmowy (w zależności od Państwa możliwości: zdalną lub stacjonarną).

Wszelkie wątpliwości i uwagi należy zgłaszać telefonicznie pod nr tel.: 12 415 83 15 i 660 637 623 lub mailowo na adres: rekrutacjamdk@gmail.com. Gorąco zachęcamy do zapisywania Państwa dzieci na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury, mając nadzieję, że w nowym roku szkolnym spotkamy się na zajęciach stacjonarnych.

 • Sesja numer XIX

  Zarząd Rady Dzielnicy informuje, że w dniu 1 lipca 2020 r. o godz.18.00 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Strzelców 5a w Krakowie , odbędzie się XVIII zwyczajna se(...)
 • Zwiedzaj Kraków z okien zabytkowych tramwajów i autobusów

  W niedzielę 28 czerwca po raz pierwszy w tym roku na ulice wyjadą zabytkowe tramwaje i autobusy w ramach Krakowskiej Linii Muzealnej. W tym roku historyczne wagony (...)
 • Wybory Prezydenta RP 2020

  W niedzielę 28 czerwca odbędą się wybory prezydenckie. Głosowanie odbędzie się metodą mieszaną – w lokalach wyborczych oraz korespondencyjnie. Lokale wyborcze będą (...)
 • Wakacje w MDK

  Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych w wieku od 7 do 10 lat pozostające w okresie wakacyjnym w Krakowie do wspólnej zabawy w ramach akcji „Barwne lato”. Tegoroczn(...)
 • Kraków ruszył z nowymi ekologicznymi programami

  Mieszkańcy Krakowa mogą składać wnioski o dotacje w ramach trzech nowych miejskich programów: • likwidacji instalacji grzewczych na paliwo stałe, • rozwoju odnawia(...)
 • Tymczasowe skrócenie tras linii autobusowych 184 i 484

  W związku z trwającym kolejnym etapem przebudowy skrzyżowania ulic Krakowska / Dietla / Stradomska ruch pojazdów w obu kierunkach został przeniesiony na północną jez(...)
 • Sesja numer XVIII

  Zarząd Rady Dzielnicy informuje, że w dniu 16 czerwca 2020 r. o godz.18.00 Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Strzelców 5a w Krakowie, odbędzie się XVIII zwyczajna se(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.