AKTUALNOŚCI

Oferta edukacyjno-kulturalna Klubu Malwa

...

Klub Malwa (jednostka Krakowskiego Forum Kultury) zaprasza na zajęcia stałe organizowane w siedzibie znajdującej się przy ul. Dobrego Pasterza 6 w Krakowie. Działalność Klubu opiera się na edukacji kulturalnej dzieci, dorosłych i seniorów, a także organizacji koncertów, festiwali i konkursów muzycznych.

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu Klub oferuje rozszerzoną ofertę edukacyjno-kulturalną. Dorośli i seniorzy mogą zapisać się na zajęcia z języka angielskiego, który pozwala na zrozumienie, stosowanie podstawowych zwrotów i pojęć oraz formułowanie nieskomplikowanych wypowiedzi związanych z codziennymi potrzebami. Dla osób, które interesują się różnymi technikami plastycznymi, pojawiły się Kreatywne Spotkania, pozwalające odkryć zdolności manualne. W ofercie znajdują się także Warsztaty Teatralne, które pozwalają rozwinąć kreatywność i wyobraźnię poprzez grę aktorską, a także Qigong, czyli zajęcia ruchowe o charakterze relaksacyjnym. Oprócz zajęć stałych Klub oferuje również bogatą ofertę cykli i spotkań. Salon Malwy to odbywające się raz w miesiącu spotkania ze specjalistami, w ramach których poruszane są tematy z różnych dziedzin życia. Podobnie jak w przypadku Koła Zdrowia, które stanowi rodzaj klubu dyskusyjnego dla osób zainteresowanych polepszeniem swojego zdrowia i zachowaniem kondycji. Ciekawą propozycją są również projekcje filmowe cyklu W Starym Kinie, wypełnionego perłami przedwojennego kina polskiego, który organizowany jest dzięki uprzejmości Filmoteki Narodowej – Instytutu Audowizualnego (FINA).

Dla dzieci z opiekunami organizowane są Warsztaty Muzyczne i Spotkania z Książką przy współpracy z Filią nr 9 Biblioteki Kraków. Od września w Klubie Malwa działalność rozpoczął także Klub Rodziców, który oferuje wspólne zabawy rozwojowe i integracyjne z animatorem dla opiekunów z dziećmi w wieku 0-3 lata, a także zajęcia umuzykalniające z elementami metody Gordona. W ofercie znajduje się również indywidualna nauka gry na gitarze, pianinie, skrzypcach i keyboardzie oraz grupowe zajęcia baletowe. Dla grup przedszkolnych i szkolnych oferujemy zajęcia plastyczne, warsztaty muzyczne i improwizacji teatralnej.

Kontakt:
e-mail: klub.malwa@krakowskieforum.pl
tel. 12 411 61 16, 500 308 626
https://www.facebook.com/klubmalwakrakow/

Harmonogram zajęć w Klubie Malwa:

• Klub Rodziców - zajęcia rozwojowe i integracyjne dla rodziców z dziećmi w wieku 0-3 lat
Wtorki, godz. 9:00 – 11:00
Koszt: 1zł/osoba dorosła

• Klub Rodziców - warsztaty muzyczne metodą Gordona
Czwartki, godz. 9:00 – 10:00
Koszt: 1zł/osoba dorosła

• Warsztaty Muzyczne - niezwykła podróż do świata muzyki i instrumentów
Dla rodziców z dziećmi w wieku 4-6 lat
Środy, godz. 9:00 – 10:00
Koszt: 10 zł/osoba

• Spotkania z książką
Dla rodziców z dziećmi do 6 roku życia
Czwartki, godz. 10:00 – 11:00
Wstęp bezpłatny

• Kurs języka angielskiego - naucz się z nami nowego języka
Poniedziałki, godz. 9:00 – 10:00
Koszt: 30 zł za miesiąc/osoba
*Kurs uruchomiony zostanie przy zgłoszeniu się min. 8 osób

• Warsztaty Teatralne - uruchomimy kreatywność i wyobraźnię poprzez grę aktorską
Czwartki, godz. 11:00 – 12:00
Koszt: 30 zł za miesiąc/osoba
*Warsztat uruchomiony zostanie przy zgłoszeniu się min. 8 osób

• Kreatywne spotkania - odkryj swoje zdolności manualne
Piątki, godz. 10:00 – 11:00
Koszt: 10 zł/osoba za każde spotkanie

• W starym kinie - cykl spotkań filmowych
Piątki (raz w miesiącu), godz. 18:00
Koszt: 1zł/osoba za każde spotkanie

• Qigong - zajęcia ruchowe o charakterze relaksacyjnym dla osób dorosłych
Środy, godz. 18:45 – 19:45
Koszt: 50 zł za miesiąc/osoba

 • Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy - 27.04.2019 r.

  Wiosną wszystko rozkwita, ruch rowerowy także. I dla tych wszystkich, którzy jeżdżą od niedawna, i dla tych, dla których nie ma zlej pogody na rower, Stowarzyszenie(...)
 • Sobota Otwarta „U Zawodowców” - 27.04.2019 r.

  W czwartek, 25 kwietnia rusza rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020. Kandydaci będą wybierać spośród 79 samorządowych szkół, w tym 22 techni(...)
 • BIULETYN WYDANIE 01/2019

  Zarząd i Rada Dzielnicy III serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do lektury nowego numeru Biuletynu Biuletyn Wersja PDF > (...)
 • Święta Wielkanocne

  Z okazji Świąt Wielkanocnych życzenia zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności składają Radni i Zarząd Dzielnicy lll Prądnik Czerwony.
 • Stowarzyszenia biegaczy "I Ty Możesz Być Wielki"

  W 2019 roku na terenie naszej dzielnicy wystartowała kolejna inicjatywa krakowskiego Stowarzyszenia biegaczy "I Ty Możesz Być Wielki". Przez cały sezon, tj. aż do li(...)
 • Spotkanie informacyjne budżetu obywatelskiego

  Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zapraszają na spotkania informacyjne dotyczące tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego, które odbędzie się we wtorek 1(...)
 • VI Konkurs na Najpiękniejsze Drzewko Emausowe

  Muzeum Krakowaaprasza na VI Konkurs na Najpiękniejsze Drzewko Emausowe w sobotę 13 kwietnia 2019 r. na skwerze przed klasztorem Norbertanek na Zwierzyńcu (ul. Kości(...)
 • Sprzątanie Terenu Zielonego przy Muzeum Lotnictwa

  Serdecznie zapraszamy na wiosenne sprzątanie terenu zielonego przy Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Akcja organizowana razem z Dzielnicą XIV Czyżyny oraz Muzeum Lotnictw(...)
 • Sprzątanie rzeki Sudół

  Klub Sportowy Prądniczanka z okazji Międzynarodowego Dnia Sprzątania Świata zaprasza mieszkańców Dzielnicy III Prądnik Czerwony do akcji „Sprzątanie rzeki Sudoł”, kt(...)
 • Zostań Ambasadorem Budżetu Obywatelskiego

  Zapraszamy wszystkie osoby, które w aktywny sposób chcą promować i działać na rzecz krakowskiego budżetu obywatelskiego w swoim otoczeniu do udziału w Programach: •(...)
 • Budżet Obywatelski - nowe zasady i terminy

  Już po raz szósty mieszkańcy będą mogli czynnie zaangażować się w zmienianie dzielnic i miasta z wykorzystaniem środków z miejskiej kasy. W ramach tegorocznej edycj(...)
 • Darmowe dyżury prawne

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza na darmowe dyżury prawne, które odbywają się w drugi czwartek miesiąca. W czwartek 11 kwietnia 2019 r. w godz. 14-17 (...)
 • Inicjatywa lokalna

  Inicjatywa lokalna to forma współpracy jednostek samorządu terytorialnego z ich mieszkańcami w celu wspólnego realizowania zadania publicznego na rzecz społeczności(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.