AKTUALNOŚCI

„Lato w kratkę”, czyli wakacje w Młodzieżowym Domu Kultury

...

Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zaprasza dzieci ze szkół podstawowych pozostające w okresie letnim w Krakowie do wspólnej zabawy, letnich spacerów i wycieczek w ramach „Lata w kratkę”. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 – 16.00.

„Lato w kratkę” w MDK to dni pełne pomysłów, atrakcji na każdą aktywną chwilę lata w mieście. Spotkania to wspólna integracja, gry i zabawy sportowe, plenerowe i nie tylko, zajęcia artystyczne inspirowane muzyką, teatrem i tańcem. Uczestników czeka wiele spacerów, wędrówek i mnóstwo niespodzianek. W czwartki całodniowe wycieczki autokarowe poza Kraków. Odpłatność na pokrycie kosztów biletów wstępu, poczęstunku i materiałów – 35 zł za tydzień. Wycieczki autokarowe – wg osobnej kalkulacji. Szczegóły w Regulaminie „Wakacji w MDK” na stronie www.mdkna102.krakow.pl

PROGRAM:
• „Poniedziałek w paski” – zabawy integracyjne, sprawnościowe, koordynacyjne, projektowanie gier.
• „Wtorek w kratkę” – zabawy w plenerze, zwiedzanie Straży Pożarnej, zajęcia profilaktyczne.
• „Środa w pionie” – wyjścia do Parku Linowego, na warsztaty archeologiczne, odkrywanie terenów zielonych w okolicy.
• „Czwartek po skosie” – autokarowe wycieczki poza Kraków: Tokarnia i Chęciny, Ustroń, Ogrodzieniec – spacery i zwiedzanie.
• „Piątek na poziomie” – zabawy ruchowe, plastyczne i wiedzowe podsumowujące tydzień, wyjście w plener.

 • Prace remontowe na rondzie Młyńskim

  Od środy 1 sierpnia rozpoczną się prace remontowe na rondzie Młyńskim. W ramach prowadzonych prac jezdnia na rondzie zyska nową nawierzchnię, wymienione zostaną bezp(...)
 • Spacer Pamięci szlakiem Powstańców Warszawskich po Cmentarzu Batowickim

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu upamiętniającym 74. rocznicę wybuchu Powstania W(...)
 • Słoneczniki 2018 - zgłoś inicjatywę

  11 czerwca ruszyła kolejna edycja konkursu na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat - Słoneczniki 2018. Po raz kolejny został oddany głos Rodz(...)
 • Konkurs na nazwę nowego Parku na Prądniku Czerwonym

  Miejskie Centrum Dialogu informuje, że w dniach od 15.06 do 01.07.2018 odbyło się głosowanie w konkursie na nazwę nowego parku przy ul. Naczelnej. Liczba oddanych (...)
 • Spacer miejski „Rakowice - pogrzebana wieś”

  Międzynarodowe Centrum Kultury zaprasza na lipcowy spacer w ramach projektu „12 spacerów na 12 miesięcy”, który odbędzie się szlakiem zapomnianej wsi Rakowice. Zbiór(...)
 • Budżet Obywatelski - wyniki

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż dostępne są już wyniki głosowania w Budżecie Obywatelskim 2018. Pod linkami są do pobrania wyniki głosowania w naszej dzie(...)
 • Sesja XLVI - 17.07.2018

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na XLV sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 17.07.2018 o godzinie 18.00 (...)
 • Remont ulicy Łepkowskiego

  Pragniemy poinformować Państwa, iż od dnia 09.07.2018 r. rozpoczęła się inwestycję pn.: "Rozbudowa ul. Łepkowskiego". W pierwszym dniu inwestycji została wprowadzona(...)
 • Obóz turystyczno-muzyczny MDK

  MIEJSCOWOŚĆ – Krasnobród, Centrum Szkoleń i Rekreacji „KRASNOBRÓD”, ul. Kościuszki 73. Ośrodek jest położony w sąsiedztwie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego. Dy(...)
 • Darmowe Dyżury Prawne

  Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza na darmowe dyżury prawne, które odbywają się w drugą środę miesiąca. W środę 11 lipca 2018 r. w godz. 14-17 będzie dyżurow(...)
 • Odwołane Dyżury

  Zarząd Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony, informuję, iż od dnia 01.07.2017 na okres wakacji dyżury radnych zostają odwołane. za utrudnienia przepraszamy.

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.