AKTUALNOŚCI

Finisaż wystawy „Krakowski Hejnał Wolności – Kopiec pamięci”

...

W niedzielę 27 stycznia zapraszamy do Domu Zwierzynieckiego Muzeum Historycznego Miasta Krakowa przy ul. Królowej Jadwigi 41 na finisaż wystawy „Krakowski Hejnał Wolności – Kopiec pamięci”.
• godz. 10.30 – „Baśka Murmańska – niedźwiedzica, której rękę podał Marszałek” – zajęcia dla dzieci w wieku 5–7 lat, prowadzenie: Magdalena Kędzierska-Zaporowska.

Spotkanie z autorką książki Baśka Murmańska będzie połączone z czytaniem fragmentów opowiadania. Dzieci dowiedzą się też, kim jest redaktor i jaką pełni rolę w procesie produkcji książki, kto przygotowuje ilustracje książkowe i kto książki projektuje. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnego zaprojektowania własnej książki z okazji stulecia niepodległości Polski. Obowiązuje limit 15 osób uczestniczących w warsztatach (nie licząc rodziców i opiekunów).
Zapisy w Centrum Obsługi Zwiedzających Muzeum Historycznego Miasta Krakowa – Rynek Główny 1, e-mail: info@mhk.pl, tel. 12 426 50 60.
• godz. 11.00 – „Kustosz z konikiem” – oprowadzanie kuratorskie po wystawie, prowadzenie: Justyna Kutrzeba.

Wstęp na wystawę i wydarzenia towarzyszące w tym dniu jest bezpłatny. W dniu wydarzenia wszystkie wydawnictwa własne Muzeum Historycznego Miasta Krakowa będą sprzedawane w Oddziale Dom Zwierzyniecki z 50% rabatem (promocja nie dotyczy publikacji wydanych w ramach dofinansowań ze środków zewnętrznych).

 • Sesja IV - 05.02.2019

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na IV sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 05.02.2019 o godzinie 18.00 (...)
 • „ Mobilny pracownik – zagraniczne praktyki zawodowe”

  Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji ul. Ułanów 9 w Krakowie realizuje projekt „ Mobilny pracownik – zagraniczne praktyki zawodowe”, w ramach którego 50 u(...)
 • Spotkanie z policją

  W środę 23 stycznia o godz. 15:00 w Pijarskim Klubie Seniora przy ul. Dzielskiego 1 odbędzie się spotkanie na temat niebezpieczeństw na drogach i ulicach oraz jak ni(...)
 • Ferie w MDK

  Tej zimy oferta „Ferii w MDK” wyjątkowo w zmienionej formule. Dzieci będą brały udział w wybranej formie warsztatowej (m.in. tanecznej, wokalnej, plastycznej). Zajęc(...)
 • 30 lat Młodzieżowych Prezentacji Teatralnych

  30 lat Młodzieżowych Prezentacji Teatralnych "Teatr moich marzeń". Do 4 marca 2019 roku czekamy na zgłoszenia od amatorskich zespołów teatralnych z krakowskich d(...)
 • Spotkanie informacyjne w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Olsza

  DOMINIK JAŚKOWIEC, Przewodniczący Rady Miasta Krakowa zaprasza na: Spotkanie informacyjne w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Olsza(...)
 • Darmowe Dyżury Prawne

  Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza na darmowe dyżury prawne, które odbywają się w drugi czwartek miesiąca. W czwartek 10 stycznia 2019 r. w godz. 14-17 będzi(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.