AKTUALNOŚCI

Bądź turystą w swoim mieście - zwiedzaj Kraków. Poznaj swoją Dzielnicę!

...

W ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście - zwiedzaj Kraków. Poznaj swoją Dzielnicę!” w sobotę 22 sierpnia 2020 r. odbędzie się spacer pt. „Cmentarz Batowice - żołnierze AK”. Prowadzący go Artur Jachna oprowadzi uczestników po mogiłach żołnierzy Armii Krajowej spoczywających na cmentarzu Batowickim i przedstawi ich sylwetki.Zbiórka uczestników: godz. 10:00, cmentarz Batowice - kaplica przy ul. Reduta.

Udział w spacerze jest bezpłatny.

Ze względu na stan epidemii liczba uczestników jest ograniczona!

Zapisy: telefonicznie 12 412 49 13 lub mailowo rada@dzielnica3.krakow.pl.

 • Kino plenerowe w ogrodzie Centrum Młodzieży

  Centrum Młodzieży wraz z kinem Paradox zapraszają na plenerowe pokazy filmowe. Do 31 sierpnia o godz. 20:30 w ogrodzie Centrum Młodzieży wyświetlone zostaną produkcj(...)
 • Plebiscyt pn. „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”

  15 lipca ruszyła druga edycja plebiscytu pn. „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”, zorganizowanego przez Gminę Miejską Kraków w ramach kampanii „Kraków stawia na R(...)
 • Przedłuż ważność uprawnień Karty Krakowskiej na kolejny rok

  Upływa właśnie drugi rok korzystania przez mieszkańców Krakowa z przywilejów, jakie daje posiadanie Karty Krakowskiej. Przypominamy, że zgodnie z uchwałą Rady Miasta(...)
 • Konsultacje społeczne dokumentu pn. „Standardy infrastruktury pieszej”

  Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie informuje, że w terminie od 14 sierpnia do 4 września 2020 roku trwać będą konsultacje społeczne dokumentu pn. „Standardy i(...)
 • Sesja numer XX

  Zarząd Rady Dzielnicy informuje, że w dniu 25 sierpnia 2020 r. o godz.18.00 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Strzelców 5a w Krakowie, odbędzie się XX zwyczajna s(...)
 • Bądź turystą w swoim mieście - spacer po Rakowicach

  W ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście - zwiedzaj Kraków” w sobotę 8 sierpnia 2020 r. odbędzie się spacer pt. „Rakowice - pogrzebana wieś”, który poprowadzi Ma(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF