AKTUALNOŚCI

Życzenia

...

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia i pomyślności w Nowym 2021 roku oraz szybkiego doczekania końca pandemii.

 • Patroni krakowskich ulic – są już wyniki, choć nagrody będą później

  44 nagród i wyróżnień oraz 6 specjalnych wyróżnień Prezydenta Miasta Krakowa to efekty ósmej edycji konkursu „Patroni krakowskich ulic” oraz prac jury konkursowego. (...)
 • Poszukujemy choinek dla dzieci ze szkoły specjalnej

  Pracownicy Zespołu Szkół Specjalnych im. L. J. Kerna w Krakowie wpadli na pomysł, by urządzić dzieciom prawdziwie magiczny, sensoryczny las drzewek świątecznych. Pla(...)
 • Konkursy Towarzystwa Miłośników Historii i Zabytków Krakowa

  Towarzystwo Miłośników Historii i Zabytków Krakowa zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursach plastycznych: Regulamin Konkursu: Jaki widok z Krakowa chciałb(...)
 • Rakowice wirtualnie

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony i Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zapraszają na wirtualne spacery po Rakowicach Wydarzenia na platformie inter(...)
 • Badanie ankietowe odwiedzania terenów zielonych przez mieszkańców Krakowa

  Katedra Gospodarki Przestrzennej i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie przeprowadza badanie ankietowe dotyczące odwiedzania terenów zielonych(...)
 • „Prądnik Czerwony krok po kroku” - wirtualny spacer po Dzielnicy III

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony i Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zapraszają na wirtualny spacer po Dzielnicy III w ramach cyklu „Prądnik Czerw(...)
 • Wzmocnienia komunikacji miejskiej w soboty oraz niedziele handlowe

  W związku ze spodziewanym zwiększonym zainteresowaniem pasażerów Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie przygotował wzmocnienia oferty linii autobusowych w rejonie(...)
 • Konsultacje społeczne obszaru Kraków Wesoła

  Prezydent Miasta Krakowa zaprasza do udziału w trwających do 19 lutego 2021 r. konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania przestrzennego dla obszaru „Wes(...)
 • Sesja nr XXIV

  Zarząd Rady Dzielnicy informuje, że w dniu 8 grudnia 2020 r. o godz.18.00 przy ul. Naczelnej 12 w Krakowie, odbędzie się XXIV zwyczajna sesja Rady Dzielnicy III Prąd(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF