AKTUALNOŚCI

Konsultacje społeczne

...

Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców ulic Aliny, Klimka Bachledy, Balladyny, Jana Brzechwy, Harnasiów, Janosika, Lirycznej, Marchołta, Nikifora oraz Jana Sabały na konsultacje społeczne, celem których ma być pozyskanie opinii i sugestii mieszkańców na temat organizacji ruchu na terenie os. Prądnik Czerwony Wschód.

Konsultacje społeczne odbędą się 28 listopada (czwartek) o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej nr 130 im. Jana Brzechw na os. Oświecenia30

Tematy poruszane podczas konsultacji:

• rozszerzenie strefy zamieszkania na ulicy Marchołta do skrzyżowania z ulicą Franciszka Bohomolca,
• skrócenie strefy zamieszkania na ulicy Jana Sabały do bloku numer 53,
• dostępność dla ruchu samochodowego ulicy Klimka Bachledy,
• dojazd do planowanej inwestycji na działce rolnej rozciągajacej się od ul. Marchołta 7 do ul. Jana Sabały,
• zmiana organizacji ruchu przy ul. Jana Brzechwy (wprowadzenie strefy zamieszkania, montaż progów zwalniających, oznakowanie ulicy Jana Brzechwy jako drogi głównej), • wolne wnioski.

Na spotkaniu będą obecni przedstawiciele Zarządu Dróg Miasta Krakowa Liczymy na Państwa obecność i głos w dyskusji.

 • Spacer kulturalno-historyczny „Rakowice - pogrzebana wieś”

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony oraz Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zapraszają na ostatni z cyklu spacerów kulturalno-historycznych z przewodn(...)
 • Turniej Mikołajkowy w Bilarda dla Seniorów

  Fundacja „Senior Plus” zaprasza seniorów na Turniej Mikołajkowy w Bilarda dla Seniorów, który odbędzie się w czwartek 28 listopada o godz. 11:00 w Centrum Sportu TCF(...)
 • Pogrzeb ks. Grzegorza Cekiery

  W wieku 79 lat w piątek 15 listopada po długiej chorobie zmarł budowniczy kościoła św. Jana Chrzciciela i wieloletni emerytowany proboszcz parafii świętojańskiej na (...)
 • BIULETYN WYDANIE 03/2019

  Zarząd i Rada Dzielnicy III serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do lektury nowego numeru Biuletynu Biuletyn Wersja PDF > (...)
 • Spacer nad Sudołem Dominikańskim - Drugie Życie Drzew

  Ponoć wszystko ma swój początek i koniec. Czy na pewno? Może przyroda ma nam w tej kwestii coś do powiedzenia? Przewodnikiem naszego spaceru zostanie drzewo, które o(...)
 • Festiwal Gier Logicznych

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102, Polskie Towarzystwo Kulturalne Oddział w Krakowie wspólnie z Pełnomocnik Prez(...)
 • Wędrówki wawelskich skarbów przez Prądnik

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony oraz Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zapraszają na cykl spacerów kulturalno-historycznych z przewodnikiem. Najb(...)
 • Spotkanie profilaktyczne „Bądź sprytniejszy od oszusta”

  Komisariat III Policji w Krakowie zaprasza na spotkanie profilaktyczne „Bądź sprytniejszy od oszusta” dotyczące wyłudzeń pieniędzy od osób starszych tzw. metodą na w(...)
 • Sesja XIII - 12.11.2019 r.

  Zarząd Rady Dzielnicy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na XIII sesję Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Sesja odbędzie się 12.11.2019 r. o godzinie 18.00(...)
 • Cykl spacerów kulturalno-historycznych z przewodnikiem

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony oraz Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 zapraszają na cykl spacerów kulturalno-historycznych z przewodnikiem. Naj(...)
 • Darmowe dyżury prawne

  Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza na darmowe dyżury prawne, które odbywają się w drugi czwartek miesiąca. W czwartek 14 listopada 2019 r. w godz. 14-17(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF