AKTUALNOŚCI

UTW uruchomił elektroniczną rekrutację

...

Akademia Prądnicki Senior prowadzona na Prądniku Czerwonym to Uniwersytet Trzeciego Wieku, który oferuje bardzo ciekawe wykłady, różnego rodzaju zajęcia (np: gimnastyka, zaj. komputerowe, plastyka itd.), warsztaty tematyczne oraz wycieczki. Wszystkie te rzeczy odbywają się w Gimnazjum Nr 9 przy ulicy Kazimierza Odnowiciela 2. Na UTW można zapisać się przez naszą stronę internetową https:// https://pro-age.pl/ gdzie w zakładce „Zapisy” znajdziecie państwo specjalny formularz. Po wypełnieniu na podany numer telefonu przyjdzie SMS z potwierdzeniem zapisu i tyle już jesteście państwo naszymi słuchaczami!

Więcej informacji można znaleść na naszym Facebooku (link: https://facebook.com/apsutw/ ) oraz na naszej stronie internetowej https://pro-age.pl/

Kontakt:

Messenger(zalecane): https://m.me/apsutw/
Formularz do kontaktu na stronie: https://pro-age.pl/#aps4/
E-mail: utw@pro-age.pl
Telefon: +48 509 690 139 (tylko w poniedziałek - piątek w godzinach od 11:00 do 18:30)

 • Fundacja PROAKTYWNI prowadzi nabór do IV edycji projektu pn. „P jak Pracuj!” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

  Jeśli masz powyżej 30 rok życia, pozostajesz bez pracy, zamieszkujesz miasto Kraków oraz powiat krakowski (zg. Z KC) w szczególności ob. rewitalizowany i chcesz się(...)
 • Uwaga! Dodatkowa deratyzacja!

  W odpowiedzi na liczne skargi mieszkańców Krakowa dotyczące występowanie szczurów pomimo obowiązkowej akcji deratyzacji w terminie określonym w Uchwale nr III/35/18 (...)
 • Dyżury prawne

  Rada i Zarząd Dzielnicy informuje, iż z powodu przerwy wakacyjnej, lipcowe i sierpniowe dyżury prawne Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszki Rembiesa zostają odwołane(...)
 • Lotnicze skarby Rakowic i Czyżyn – spacer miejski

  Zapraszamy w sobotę 6 lipca na wakacyjny spacer po terenie dawnego lotniska Rakowice-Czyżyny poświęcony stuletniej historii polskiego lotnictwa i unikatowej kolekcji(...)
 • Dyżury Rady i Zarządu

  Rada i Zarząd Dzielnicy informuje, iż z powodu przerwy wakacyjnej, lipcowe i sierpniowe dyżury Przewodniczącego, Członków Zarządu oraz poszczególnych Radnych zosta(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF