AKTUALNOŚCI

Darmowe dyżury prawne dla Mieszkańców Dzielnicy III

...

Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza zainteresowanych Mieszkańców na darmowe dyżury prawne, które są prowadzone przez trzy współpracujące z naszą Radą kancelarie prawne. Są to:

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Rembiesa
ul. Skawińska 22/5, 31-066 Kraków
Tel. 12 633 19 86, 501 189 800, e-mail: kancelaria@rembiesa.pl

Kancelaria Markiewicz & Kowacka
os. Bohaterów Września 76/1, 31-621 Krakow
tel. 518 254 245, e-mail: kancelariakowacka.m@gmail.com

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Stachnik
ul. Pilotów 21/1, 31-462 Kraków
tel. 12 307 60 50, e-mail: biuro@malgorzatastachnik.pl

Aby umówić się na bezpłatną poradę prawną należy skontaktować się z wybraną przez Państwa kancelarią prawną i umówić się na wizytę, powołując się na umówioną usługę: „darmowy dyżur prawny dla Mieszkańców Dzielnicy III Prądnik Czerwony”.

Do momentu przywrócenia możliwości prowadzenia spotkań w siedzibie Rady Dzielnicy III przy ul. Naczelnej 12, wszystkie spotkania z prawnikami w ramach darmowych dyżurów prawnych będą odbywać się w siedzibach kancelarii prawnych.

Zapraszamy!

 • Spotkania on-line z budżetem obywatelskim

  Z okazji VIII edycji budżetu obywatelskiego przedstawiamy cykl 8 paneli z wykładami on-line prowadzonych przez praktyków i ekspertów z zakresu zieleni, infrastruktur(...)
 • Półkolonie letnie 2021 w Centrum Młodzieży

  1 marca ruszyły zapisy na półkolonie letnie organizowane przez Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie. W programie między innymi projekcje filmowe i w(...)
 • Zgłoś swojego kandydata - Filantrop Krakowa A.D. 2020

  Od ponad dwóch dekad osoby, instytucje i firmy szczególnie zaangażowane w bezinteresowne niesienie pomocy potrzebującym mieszkańcom naszego miasta otrzymują prestiż(...)
 • KOMUNIKAT Wysyłka zaproszeń do Krakowskiego Panelu Klimatycznego – pierwszego panelu obywatelskiego w Krakowie.

  Już wkrótce, z udziałem Prezydenta Miasta Krakowa rozpocznie się Krakowski Panel Klimatyczny – pierwszy panel obywatelski w Krakowie. Właśnie ruszyła wysyłka zaprosz(...)
 • Sesja nr XXVII

  Zarząd Rady Dzielnicy informuje, że w dniu 16 marca 2021 r. o godz.18.00 przy ul. Naczelnej 12 w Krakowie, odbędzie się XXVII zwyczajna sesja Rady Dzielnicy III Prąd(...)
 • Krakowski Ambasador Wielokulturowości

  Znasz osobę, organizację lub instytucję działającą na rzecz dialogu międzykulturowego? Zgłoś swojego kandydata do konkursu Krakowski Ambasador Wielokulturowości 202(...)
 • Nabór nowych członków Rady Budżetu Obywatelskiego miasta Krakowa

  Na podstawie § 2 ust. 2 Zarządzenia Nr 1985/2019 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 05.08.2019 r. w sprawie powołania Rady Budżetu Obywatelskiego miasta Krakowa (z póź(...)
 • Wsiądź do wirtualnego autobusu linii 105 lub 129 i przenieś się w czasie do 1997 r. Pamiętasz Kraków sprzed prawie ćwierćwiecza?

  Wystarczy skorzystać z kilku linków do filmów. Można wówczas zasiąść za kierownicą autobusu i ruszyć w trasę wiodącą przez Kraków, którego w dużej części już nie ma.(...)
 • System Informacji Miejskiej w Krakowie - konsultacje społeczne

  Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkańców Krakowa do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących wdrożenia Systemu Informacji Miejskiej (SIM) w Krako(...)

NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i powiadomienia dotyczące dzielnicy, podaj swój adres e-mail

WYSZUKIWARKA RADNYCH

Wpisz imię, nazwisko lub rejon radnego

SONDA

Czy na terenie Dzielnicy III jest potrzebna strefa płatnego parkowania

Tak
64%
Nie
32%
Nie ma zdania w tym temacie
4%

Głosowanie zakończone – dziękujemy za oddanie głosu.

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Deklaracja dostępności

Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony zobowiązuje się zapewnić dostępność strony www.dzielnica3.krakow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Niniejsze oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony Rady i Zarządu Dzielnicy III Prądnik Czerwony - www.dzielnica3.krakow.pl.

Data publikacji strony internetowej: 02-11-2016.

Deklaracja Dostępności - Plik PDF